Profil medyczno-przyrodniczy

Z wizytą na 550. urodzinach Mikołaja Kopernika

W środę, 22 lutego br. uczniowie naszego liceum mieli okazję uczestniczyć w pokazach "Rewolucja kopernikańska: astronomia, fizyka, filozofia", które odbyły się z okazji 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika i są organizowane przez Katedrę Dydaktyki Fizyki i Pracownię Pokazów Fizycznych UMK w Toruniu.

Warsztaty na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum w Bydgoszczy

14 lutego br. grupa uczniów, realizująca biologię na poziomie rozszerzonym, uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych przez Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Z przyrodą za pan brat

24 września 2021 r. uczniowie klas o profilu biologicznym naszego liceum, biorąc udział w projekcie „Z przyrodą za pan brat” mieli okazję wyjechać na UKW w Bydgoszczy.

Kiedy kwitnie jezioro...?

15 września 2021 roku, uczniowie klas o profilu biologicznym naszej szkoły brali udział w dwóch wykładach pt. "Kiedy jezioro kwitnie...?" oraz "Złoty podział. Matematyczna definicja piękna"