Jesteś tutaj:
  2. Nasze sukcesy

Nasz wspólny sukces!!!

Ranking Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2021

Napisała esej i zdobyła wyróżnienie!

Uczennica klasy IIIa, Tosia Scheffler zdobyła wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim dla uczniów szkół ponadpodstawowych pt. „Unia i Ty” za ciekawy i nowatorski esej.

Finał konkursu "Oddal to"

We wtorek, 31 stycznia 2017 r. w siedzibie Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie przy ul. Targowej 65 odbył się finał konkursu „Oddal to”, gdzie wręczono nagrody laureatom. Wśród tego zaszczytnego grona byli nasi uczniowie: Bartosz Lis, Julia Petsch, Agata Zabrocka, Szymon Żmich.

"My i zwierzęta"

W ostatnich dniach 2016 roku nastąpiło podsumowanie II etapu konkursu fotograficznego My i zwierzęta organizowanego przez Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Ucieszyła nas wiadomość, że uczennica II klasy naszego liceum - Oliwia Rink zajęła III miejsce. Licealistka już od dawna interesuje się końmi, jeździectwem, co zostało przez nią przedstawione na nagrodzonym zdjęciu. Gratulujemy!

Licealiada Powiatowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców 2017

23 i 24 stycznia 2017 r. w sali sportowej naszej szkoły odbyły się finały powiatowej siatkówki szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców. Prawo organizacji zawodów zdobywa szkoła, która zwyciężyła w roku poprzednim, tak więc od kilku lat jesteśmy gospodarzami tej imprezy sportowej zawodów.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Oddal to” - poznaj laureatów!

Wyłoniliśmy zwycięzców ogólnopolskiego konkursu profilaktycznego „Oddal to”. Zwycięzcami konkursu szkolnego zostały:
1 miejsce: III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach
2 miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu
3 miejsce: Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Kraj.

Wiktoria Wójtowicz sportowcem roku 2016

Uczennicy klasy IIa naszego liceum Wiktorii Wójtowicz nadano tytuł Sportowca Roku 2016 Gminy Sępólno Krajeńskie.

Fot. e-krajna.pl
Przypomnijmy, w lipcu 2016 r. w Nowej Rudzie odbył się finał XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Podnoszeniu Ciężarów. Wiktoria uzyskała drugi wynik - 145 kg w dwuboju (62+83) i zdobyła tytuł wicemistrzyni. Reprezentantce MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!